O nas

 

Witamy na stronie BASENSERWIS


 

Swoją działalność w branży basenowej zainicjowaliśmy w 1999 roku. Od tamtej pory braliśmy udział w powstaniu ponad 200 basenów publicznych, hotelowych oraz prywatnych. W naszym zakresie znajdował się również montaż wanien z hydromasażem, kabin i łaźni parowych oraz saun. Różnorodność materiałów i urządzeń, a także rozwiązań technologicznych zaowocowała bogatą wiedzą teoretyczną i doświadczeniem praktycznym.

Zdobyte przez te wszystkie lata umiejętności, postanowiliśmy wykorzystać na własny sposób i w związku z tym w marcu 2014 roku powstała firma PHU „Handwerker” Rafał Nowakowski. Głównym profilem działalności, widniejącej pod nazwą „BASENSERWIS”, jest kompleksowa obsługa serwisowa oraz modernizacje obiektów już istniejących.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno obecnie znaleźć fachowca, który zadba o miejsce Państwa wypoczynku w sposób pewny i odpowiedzialny ze znajomością teoretycznych aspektów, występujących w tej nietypowej branży oraz głęboką wiedzą praktyczną, a w szczególności świadomością ryzyka związanego z uzdatnianiem chemicznym wody oraz niebezpieczeństwem wynikającym z zasilania urządzeń prądem elektrycznym. Natomiast dla nas Państwa bezpieczeństwo stanowi kwestię priorytetową.

 

 

Nie ograniczamy się do obsługi urządzeń jednego producenta. Lata praktyki, a także ciągłe szkolenia techniczne umożliwiają nam poznanie oferty produktowej praktycznie wszystkich firm działających na naszym rynku.

Równie ważnym zagadnieniem jest dla nas budowa nowych obiektów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu tworzymy baseny, centra SPA i sauny, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Są spełnieniem marzeń Inwestorów oraz wizji architektów. Tworzenie tego typu obiektów to nasza pasja, niezmienna od wielu, wielu lat. Efekt końcowy i uśmiech na twarzach osób zaangażowanych w całe przedsięwzięcie jest wciąż potwierdzeniem słuszności obranego przed laty kierunku.

Przy swoich realizacjach wykorzystujemy materiały i urządzenia bardzo wysokiej jakości oraz jedynie takie, które wzbudziły nasze zaufanie. Niezwykle istotny jest nie tylko sam produkt na etapie montażu, ale również jego późniejsza eksploatacja. Z uwzględnieniem kosztów eksploatacyjnych, dostępem do części zamiennych oraz szeroko pojętym wsparciem technicznym producenta. Współpracujemy z ludźmi, na których możemy polegać i których wiedzy jesteśmy pewni. Po zakończeniu inwestycji klient otrzymuje komplet dokumentacji w języku polskim, obszerną i fachową wiedzę w zakresie eksploatacji zdobytą nie tylko z książek i szkoleń, ale przede wszystkim bazującą na doświadczeniu życiowym. Do dyspozycji jest również pełne wsparcie techniczne w okresie gwarancji i po jej zakończeniu.

Potwierdzeniem naszego doświadczenia niech będzie również fakt, że jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń oraz partnerem handlowym takich firm jak: ASTRAL POOL, VICTORY SPA, NICE, F&F.

Dodatkowo, w styczniu 2016 roku, otrzymaliśmy pisemne potwierdzenie naszego profesjonalizmu od jednego z liderów branży budowlanej, firmy WARBUD.

Serdecznie zapraszamy do dokładniejszej lektury naszej strony i odwiedzenia zakładek:

PORADY

W tym miejscu znajdziecie Państwo odpowiedź na większość pytań dotyczących problemów z obsługą basenów, wanien z hydromasażem oraz saun. Ten dział wciąż jest rozwijany, więc jeżeli nie znajdą Państwo satysfakcjonującej informacji prosimy o kontakt bezpośredni z serwisem.

KATALOGI

W dziale z katalogami prezentujemy bogatą ofertę naszych dostawców.

GALERIA

W naszej galerii można przejrzeć dotychczasowe realizacje i dobrać odpowiednie rozwiązania dla swoich potrzeb.

Namawiamy również do rejestracji na naszej stronie, bowiem umożliwi ona Państwu:

 • dostęp do forum na którym dzielimy się wspólnie z innymi użytkownikami doświadczeniami w zakresie doboru urządzeń, obsługi, konserwacji i wielu innych zagadnień związanych z naszą branżą

 • dostęp do zakładki INSTRUKCJE, w której umieszczamy instrukcje obsługi urządzeń – do pobrania. Jest to zakładka, która ciągle się rozwija. Jeśli nie ma w niej informacji, którą Państwo aktualnie poszukujecie to prosimy wówczas o kontakt

 • realizowanie zakupów w naszym sklepie internetowym oraz szansę na skorzystanie z ofert promocyjnych. Ideą powstania sklepu internetowego jest możliwość większego rozeznania się wśród szerokiej gamy produktów i możliwości technicznych. Będziemy starali się ciągle powiększać ofertę sklepu oraz wprowadzać nowy asortyment. Kładąc nacisk na elementy nietypowe i bardzo atrakcyjne pod względem wzornictwa. Chcemy, abyście Państwo świadomie decydowali o wyborze konkretnego produktu, znając jego wady i zalety. Wierzymy że ta idea spotka się z Państwa uznaniem. Pomysł na własny basen lub centrum Spa nie rodzi się w ciągu chwili. Większość decyzji jest głęboko przemyślana i stąd prosimy o wyrozumiałość w przypadku otrzymania informacji o dłuższym czasie oczekiwania na realizację zamówienia. W zamian obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by podjęty wybór był spełnieniem wszelkich Państwa oczekiwań.

Marzeniem naszym jest przede wszystkim to, abyście Państwo często gościli na naszej stronie i brali czynny udział w jej rozwijaniu. Aby stała się dla Państwa źródłem informacji i miejscem, gdzie będziecie mogli Państwo zaopatrzyć się w każdy produkt z naszej branży.

Jesteśmy przekonani że decydując się na bliższą współpracę z firmą PHU „HANDWERKER” Rafał Nowakowski dołączycie Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Gdzie podstawą jest profesjonalne podejście do zagadnienia, zaufanie i szacunek.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół firmy „HANDWERKER”

Jako właściciel firmy chciałbym serdecznie podziękować p. Jackowi i p. Ani Malinowskim za to że kiedyś, podejmując decyzję o zatrudnieniu mnie w firmie „JacoM”, umożliwili mi nabycie pierwszych doświadczeń związanych z branżą basenową i naukę w profesjonalnym zespole. Pomijając wszystko inne, co dzisiaj jest już nieistotne…, to dzięki Wam jestem tutaj.

Dziękuję.
Rafał Nowakowski

Galeria


Referencje


Certyfikaty


Kontakt


Przygotowujemy również


 • dokumentację potrzebną do pozwolenia na budowę
 • projekt budowlany i wykonawczy
 • projekty branżowe
 • projekt powykonawczy
 • dokumentacje i odbiory niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie

Nasze zasady


W celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa:

 • instalujemy urządzenia i osprzęt elektryczny tylko i wyłącznie z certyfikatem CE
 • nie oszczędzamy na układach i aparaturze zabezpieczającej oraz monitoringu poprawności pracy instalacji
 • każdy z naszych monterów i serwisantów przechodzi niezbędne szkolenia specjalistyczne oraz posiada uprawnienia elektryczne
 • dostarczamy i montujemy osprzęt spełniający normy bezpieczeństwa, a tam gdzie jest to wskazane, posiadający atest Państwowego Zakładu Higieny
 • posiadamy zawsze aktualne ubezpieczenie OC, w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę nie mniejszą od 250,000,00zł

Proponujemy montaż tylko pewnych i sprawdzonych urządzeń. Nawiązując współpracę z producentami i dostawcami zawsze bierzemy pod uwagę dostępność i koszty części zamiennych oraz eksploatacyjnych. Bardzo ważna jest dla nas także jakość oraz dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Budowa basenu to pierwszy etap „spełnienia marzeń”, kolejnym i równie ważnym jest jego eksploatacja. Dzięki dobraniu odpowiednich urządzeń jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bieżącą i okresową obsługę.

Jesteśmy dostawcą i firmą instalacyjną, nie producentem. Owoców swojej pracy jesteśmy pewni, natomiast na wykonanie samych urządzeń nie mamy większego wpływu. Dlatego mając na uwadze Państwa wygodę nie dopuszczamy do sytuacji, w której ze względu na awarię urządzenia instalację trzeba wyłączyć z eksploatacji. Na czas serwisu dostarczamy urządzenie zamienne.

Do realizacji inwestycji przystępujemy dopiero po rozwianiu wszelkich wątpliwości oraz ostatecznym doborze materiałów i urządzeń. Mamy świadomość faktu, że na etapie trwających już prac również dochodzi do zmian, ale także wtedy staramy się by byłe one trafne, przemyślane i praktyczne.

Instalujemy tylko i wyłącznie elementy zatwierdzone przez Inwestora.

Każdy projekt na którego wykonawstwo się decydujemy jest dopracowywany w najdrobniejszych szczegółach z uwzględnieniem wszelkich uwag osób biorących czynny udział w jego powstaniu. Każdy napotkany problem i zmiany są głęboko analizowane i wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązanie.

Oddajemy do użytku instalację tylko dokładnie sprawdzoną i przetestowaną.

Staramy się by nasze oferty cenowe były realne oraz adekwatne do zaproponowanych materiałów i urządzeń. Bardzo chętnie negocjujemy, ale nie kosztem jakości wyposażenia i dokładności wykonania.

Decydujemy się tylko na uczciwe umowy. Znamy realia rynku i mamy świadomość niebezpieczeństw czyhających na Inwestorów. Wiemy również co oznacza zaufanie i jak na nie należy zapracować. Nie jesteśmy jednak w stanie i nie zamierzamy finansować cudzych inwestycji.

 

Zaufali Nam


Nasi Partnerzy